مقابله با حملات DDOS توسط سرویس CloudFlare

مقابله با حملات DDOS توسط سرویس CloudFlare

معرفی

CloudFlare شرکتی است که CDN (شبکه های تحویل محتوا ) و سرویس DNS توزیع شده را در نقش پروکسی معکوس برای وب سایت ها فراهم می کند . سرویس های پولی و رایگان CloudFlare می توانند برای امنیت ، سرعت و در دسترس بودن وب سایت به روش های مختلف استفاده شوند . ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از سرویس رایگان CloudFlare برای مقابله با حملات DDOS به وب سایت خود توسط فعال کردن گزینه “I’m Under Attack Mode”استفاده نمایید. این حالت امن می تواند باعث مقابله با حملات DDOS توسط نمایش دادن یک صفحه بینابینی برای بررسی مشروعیت یک اتصال قبل از عبور آن از وب سرور شود.

پیش نیازها

فرض این مقاله این است که این موارد را دارید:
– یک وب سرور
– یک دامنه ثبت شده که به وب سرور اشاره کند
– دسترسی به کنترل پنل دامنه ثبت شده
شما همچنین برای ادامه باید در سایت CloudFlare ، sign up کنید و توجه داشته باشید که از NameServer های CloudFlare استفاده خواهیم کرد.
تنظیمات دامنه برای استفاده از CloudFlare
قبل از استفاده از هر کدام از سرویس های CloudFlare شما باید دی ان اس های دامنه خود را بر روی دی ان اس های CloudFlare تنظیم کنید. اگر شما قبلا این کار را انجام نداده اید به CloudFlare لاگین شوید.
یک سایت اضافه کنید و اسکن رکوردهای دی ان اس را انجام دهید
بعد از لاگین شما به صفحه Get Started with CloudFlare منتقل خواهید شد.در اینجا باید سایت خود را به CloudFlare اضافه کنید.

نام دامنه ای را که می خواهید از آن استفاده کنید را وارد و بر روی دکمه Begin Scan کلیک کنید.شما باید به صفحه زیر هدایت شوید:

 
این مرحله حدود یک دقیقه به طول می انجامد. زمانی که این فرآیند تکمیل شد بر روی گزینه Continue کلیک کنید.
صفحه بعدی نتایج اسکن رکورد دی ان اس را نشان می دهد.در این مثال ما از دامنه cockroach.nyc استفاده کرده ایم:

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.